advertisement

This is family favorite cost me about 8$ from Walmart. Feeds a family of five.

advertisement

• 1 box of pasta (i use rotini or penne)

• 1 can of Rotel

• 1 can cream of mushroom

• 1 16-oz loaf of velveeta (i use the queso blanco kind)

dash of garlic powder

cook pasta. mix all ingredients together until the cheese is melted. combine pasta with mixture. done!…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *